پرستار کودک
ثبت سفارش
کودکان از مهم‌ترین قشر های جامعه هستند

کودکان از مهم‌ترین قشر های جامعه هستند و پدر و مادر ها و همه به نوعی در تلاش آینده ای بهتر برای آن ها هستیم. به همین دلیل توجه به سلامت جسمی و روانی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. نگهداری از فرزند از وظایف پدر و مادر است. اما در شرایط کنونی ممکن است فرصت کمی در اختیار والدین پر مشغله باشد.

پرستار کودک

کودکان از مهم‌ترین قشر های جامعه هستند و پدر و مادر ها و همه به نوعی در تلاش آینده ای بهتر برای آن ها هستیم. به همین دلیل توجه به سلامت جسمی و روانی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.  داشتن فرزندی سالم آرزوی تمام والدین است. نگهداری از فرزند از وظایف پدر و مادر است. اما ممکن است تمام خانوادهها امکان و فرصت رسیدگی دائم به کودک خود را نداشته باشند. بهترین گزینه برای این افراد استخدام پرستار برای مراقبت از کودک است. مراقبت از کودک به تمام اقداماتی گفته می‌شود که برای سلامتی، رشد و تکامل کودک توسط پرستار کودک انجام میگیرد. از آن جایی که طبق مطالعات انجام شده بیشترین زمان رشد هوشی انسان در دوران کودکی است بنابراین کیفیت مراقبت و نگهداری در این دوران بسیار حائز اهمیت است. والدینی که تصمیم به استخدام پرستار کودک میگیرند همواره نگران این هستند که آیا کودک و نوزاد آنها در محیطی امن با مراقبت مطلوب به سر خواهد برد یا نه! برخی از سوالات دیگر والدین درباره استخدام پرستار بچه عبارتند از:

قیمت پرستار کودک چقدر است؟

وظایف پرستار بچه چیست؟

در قرارداد پرستار بچه چه مواردی قید میشود؟

عوامل تاثیرگذار در دستمزد پرستار کودک چیست؟

پرستار نوزاد کیست و چه مهارت هایی دارد؟

در صورتی که شما نیز به دنبال پرستار کودک هستید و نمیدانید باید برای استخدام پرستار به کجا مراجعه کنید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی از پرستار کودک و مسائل مربوط به آن در اختیارتان قرار دهیم.


پرستار کودک برای پاسخ به چه نیازی است؟

والدین به دلایل مختلف ممکن است قادر به نگهداری تمام وقت از کودک خود نباشند. این افراد برای مراقبت از فرزند خود نیازمند یک مراقب و یا پرستار هستند تا در نبود آنها به نگهداری و مراقبت از فرزند آنها بپردازد. بهترین گزینه پیش رو برای این افراد استخدام پرستار کودک است. به این صورت که فرد متخصص و کارآزموده در قالب پرستار یا مراقب، در منزل حضور یافته و همانند مادر ایفای نقش می کند. برای استخدام کودک و استفاده از خدمات ارائه شده توسط آنها میتوانید به مجموعه هوم کا ارائه دهنده خدمات مراقبت و سلامت کودک در محل مراجعه کنید. تمام پرستاران مجموعه هوم کا افرادی مجرب و دوره دیده هستند که نسبت به انجام وظایف خود متعهد هستند و عملکرد آن‌ها به صورت پیوسته توسط مدیریت مجموعه ارزیابی می‌شود. برای این کار کافی است که با کارشناسان این مجموعه تماس برقرار کنید.


پرستار بچه چه نقشی در سلامت روحی کودک دارد؟

عوامل مختلفی در سلامت روحی کودکان تاثیرگذار هستند. یکی از مهم‌ترین موارد مهارت پرستار کودک است. کودکان نسبت به رفتار افراد اطراف خود بسیار حساس هستند. در صورتی که پرستار بچه دارای رفتار مناسبی نباشد و یا برخی رفتارهای هنجار شکن از خود بروز دهد می‌تواند سلامت روانی کودک را تهدید کند. از این رو بسیار ضروری است که والدین در انتخاب پرستار بچه دقت کافی داشته باشند. عدم انتخاب پرستار مناسب می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند که جبران آن‌ها متاسفانه امکان پذیر نیست.


پرستار شبانه روزی کودک

اغلب پرستاران کودک و نوزاد، به صورت مقطی و هشت ساعته برای این کار استخدام می شوند؛ اما  بسیاری از والدین به دلایل مختلف به پرستار شبانه روزی کودک نیاز داشته و مشکل آنها با مراقبت های مقطعی برطرف نمی شود. به عنوان مثال می توان به سفر کاری یا خانوادگی این افراد اشاره کرد. 
مشغله فراوان و خستگی پس از کار،  نداشتن تجربه کافی برای نگهداری از کودک، بیماری های ناتوان کننده از قبیل ام اس، بیماری روحی از قبیل افسردگی پس از زایمان و ترس، از جمله موارد دیگری هستند که حضور یک پرستار شبانه روزی را برای نگهداری از کودک الزامی می کند. در این موارد والدین اتاقی را برای سکونت پرستار اختصاص داده و وظایف کلی پرستار را تعیین می‌کنند. به عنوان مثال در برخی شرایط با توافق طرفین پرستار در کنار نگهداری از کودک، در انجام امور منزل نیز مشارکت می‌کند. 

پرستار کودک
 

وظایف پرستار کودک چیست؟

پرستار کودک در وهله اول، باید عاشق کارش باشد و از آن لذت ببرد. علاوه بر این کار پرستاری کودک و نوزاد  صبر، حوصله، روحیه شاد و شوخ طبعی فرد را می طلبد. هر چند وظایف پرستار با توجه به شرایط کودک می‌تواند متفاوت باشد، اما در حالت کلی برخی از وظایف پرستار کودک عبارتند از: 

•    آموزش مهارت های فردی و اجتماعی به کودک از قبیل صحبت کردن، لباس پوشیدن، غذا خوردن و ...

•    بازی کردن با کودک و به کارگیری روش های نوین برای افزایش خلاقیت در کنار سرگرمی

•    مهارت آموزی به کودک در زمینه شعرخوانی، نقاشی، مجسمه سازی، ورزش و ...

•    رفتار صحیح با کودکان در شرایط خاص از قبیل پیش فعالی، افسردگی و ...

•    مراقبت دلسوانه از کودک در برابر آسیب های فیزیکی و حوادث ناگوار

•    کنترل اضطراب کودک که ناشی از جدایی او و والدین می باشد

•    خوراندن دارو در صورت نیاز طبق دستورالعمل تعیین شده

•    کمک به کودک برای رعایت بهداشت فردی

•    تعویض لباس یا پوشاک در زمان مناسب

•    مدیریت صحیح خواب کودک یا نوزاد

•    استحمام کودک در صورت نیاز

•    تغذیه سالم و به موقع 

پرستار کودک
 

پرستار کودک برای انجام وظایف خود به نحو احسنت نیازمند دریافت برخی اطلاعات از والدین است. عادت غذایی، خواب و دستشویی رفتن کودک، شماره تماس والدین و سایر اعضای خانواده، شماره تماس پزشک خانواده از جمله این موارد هستند. بعد از استخدام پرستار کودک در منزل لیستی از اطلاعات ضروری را تهیه کرده و در اختیار پرستار بگذارید. 


پرستار کودک خوب از دید سرپرست کودک کیست؟

یکی از نگرانی‌ها و دغدغه های والدین، پیدا کردن پرستار کودک خوب است. مراقبت از کودکان نیاز به حوصله و صبر فراوان دارد. از این رو پیدا کردن پرستار کودک خوب که بتواند با کودکان ارتباط خوبی برقرار کند و قابل اطمینان باشد کمی دشوار است. پرستاران استخدام شده از طریق مجموعه هوم کا همواره تحت نظارت و ارزیابی از طرف مدیریت هستند. همچنین انواع مختلفی پرستار کودک در مجموعه وجود دارد که والدین می‌توانند با توجه به شرایط و بودجه خود پرستار مورد نظر خود را انتخاب کنند. 


پرستاری از کودک چه تاثیری در تربیت کودک دارد؟

بیشترین تاثیر در آداب تربیتی کودک مربوط به شخصی است که از او پرستاری می‌کند. از این رو بسیار مهم است که پرستار کودک فردی با ویژگی‌های اخلاقی مثبت باشد. این فرد از آنجا که مدت زیادی را با کودک می گذراند بنابر این انتظار می رود که تاثیر زیادی بر روی شخصیت و تربیت کودک داشته باشد. هوم کا یکی از مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات  پرستاری از کودک است که با نیروهای مجرب آماده خدمات رسانی به والدین عزیز است. در صورتی که نیاز به پرستار کودک داشته باشید می‌توانید با ثبت سفارش خود در سایت یا تماس با این مرکز پرستار کودک مورد نظر خود را بیابید و از قیمت ما مطلع شوید. 

نیاز به پرستار کودک در منزل  را دقیق تر بررسی کنیم.
سلامت دوران کودکی در زندگی انسان نقش بسزایی دارد. زیرا طبق مطالعات انجام شده روند رشد و تکامل در این دوران تعیین کننده نحوه رشد جسمانی و روانی افراد در بزرگسالی است. کودکان به دلیل این که دارای شرایط بدنی متفاوتی هستند نسبت به بیماری‌ها و عوامل محیطی بسیار آسیب پذیر هستند. به همین دلیل والدینی که نیاز به پرستار کودک در منزل دارند باید در انتخاب پرستار دقت فراوانی بکنند.  یکی از روش‌های مجموعه هوم کا جهت شناخت نیازهای دقیق والدین و به دست آوردن اطلاعات لازم مصاحبه با مشتریان است. از این رو شما می‌توانید متناسب با شرایط کودک خود پرستار مورد نظر خود را با کمک مجموعه هوم کا انتخاب کنید.


شرح وظایف پرستار کودک در منزل چیست؟

وظایف پرستار کودک هر چند با توجه به شرایط کودک و والدین متغیر است، اما در حالت کلی در قرارداد پرستار کودک وظایف زیر برای وی تعیین می‌گردد:

✔ پرستار کودک موظف به رعایت موازین اجتماعی، اخلاقی و اسلامی در محیط کار می باشد.

✔ پرستار کودک حق استفاده شخصی از وسایل و تلفن منزل را بجز با رضایت کارفرما را ندارد.

✔ پرستار کودک موظف است که هر گونه تغییر در وضعیت جسمانی و حیاتی کودک ایجاد شد بدون درنگ والدین را در جریان قرار داده و سپس اقدامات دیگر را انجام دهد.

✔ پرستار موظف است مادامی که نیازمند خروج از منزل می باشد، تنها با هماهنگی والدین صورت گیرد و به هیچ وجه کودک را در منزل تنها نگذارد.


پرستار بچه در منزل و باری که از دوش مادران شاغل برداشته می شود.

مادرانی که شاغل هستند مجبور به ایجاد هماهنگی بین وظایف شغلی خود و وظایف مراقبت از فرزند خود هستند. مادران شاغل با توجه به این که ساعات زیادی را از کودک خود دور هستند به دنبال فردی هستند تا در نبود آن‌ها از فرزندشان مراقبت کند. انتخاب یک پرستار بچه با دشواری‌های زیادی همراه است. زیرا ممکن است پرستار بچه در منزل عملکرد مناسبی از خود نشان دهد. یک پرستار بچه باید دوره-های آموزشی نگهداری و مراقبت از کودک را گذرانده باشد تا با وظایف خود به خوبی آشنا باشد. برخی از مهم‌ترین وظایف پرستار بچه در منزل عبارتند از: به وجود آوردن یک محیط امن برای کودک در منزل، مراقبت و نگهداری از کودک در نبود والدین، تغذیه کودک، کمک به افزایش توانمندی‌ها و هوش کودک، رفع مشکلات رفتاری کودک، سرگرم کردن کودک 

پرستار کودک
 

خدمات پرستاری کودک در منزل به چه صورت ارائه می شود؟

خدمات پرستاری کودک در مجموعه هوم کا بسیار متنوع بوده و موارد مختلفی را شامل می شود. خدمات می‌توانند درمانی و یا مراقبتی باشند. برخی از خدمات پرستاری کودک در منزل عبارتند از: 

✔ اعزام پرستار کودک به صورت ساعتی

✔ اعزام پرستار کودک به صورت روزانه

✔ اعزام پرستار کودک به صورت شبانه روزی

خدمات درمانی در حوزه کودک در مجموعه هوم کا شامل موارد زیر است:

✔ کاردرمانی کودک

✔ ویزیت پزشک 

✔ فیزیوتراپی برای کودک

✔ گفتار درمانی کودکان

✔ واکسیناسیون کودکان

✔ روان درمانی کودک


پرستار نوزاد در منزل چه مزایایی دارد؟

با افزایش وظایف و مسئولیت‌های والدین در سال‌های اخیر، برای والدین امکان این که به صورت تمام وقت در کنار نوزاد خود باشند فراهم نیست. به همین دلیل آن‌ها نیاز به پرستار نوزاد در منزل دارند. والدین می‌توانند با توجه به ساعات یا تعداد روزهایی که در منزل نیستند برای مراقبت از نوزاد خود پرستار استخدام کنند. 

پرستار کودک
 

پرستار نوزاد چه مهارت هایی دارد؟

مراقبت از نوزاد به هیچ عنوان قابل مقایسه با کودک نیست و به مراتب دشوارتر به نظر می رسد. نحوه نگهداشتن و در آغوش گرفتن، خواباندن، شیردادن، لباس پوشیدن، ماساژ دادن شکم برای آروغ زدن، استحمام، تعویض پوشاک و ... از جمله وظایف پرستار نوزاد است که با توجه به حساسیت و استخوان بندی نرم نوزاد توجه بیشتری می طلبد. پرستاران نوزاد در مجموعه هوم کا نسبت به نیازهای اصلی نوزاد کاملا آگاه هستند. تمام پرستاران نسبت به مسئولیت‌های خود متعهد هستند و با نوزاد با مهربانی و عطوفت رفتار می‌کنند. همچون پرستار کودک، برای استخدام پرستار نوزاد هم می توانید با مجموعه هوم کا و کارشناسان آن در تماس باشید و از مزایای این مجموعه استفاده کنید.


حقوق پرستار کودک

حقوق پرستار کودک مقدار ثابتی نیست و به شاخصه های مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال میزان تحصیلات و سواد آکادمیک، سن، تجربه، سوابق شغلی، مهارت های مفیدی که پرستار می تواند به کودک آموزش دهد از جمله مواردی است که حقوق پرستار کودک را تعیین می‌کند. البته وضعیت جسمی کودک نیز از عوامل تاثیر گذار در قیمت پرستار کودک در منزل است. در صورتی که کودک دارای محدودیت‌های حرکتی باشد نیاز به مراقبت‌های ویژه خواهد داشت و نیازمند دریافت خدمات بهداشتی بیشتری خواهد بود. حقوق پرستار کودک برای نگهداری از این کودکان افزایش خواهد یافت. 


تعرفه پرستار کودک در منزل و ارتباط آن با قیمت پرستار کودک

تعرفه پرستار کودک در منزل هر ساله و بر اساس مصوبات سازمان بهزیستی کشور تعیین می شود. اما تعرفه تعیین شده پایه بوده و ممکن است مبالغی تحت عنوان خدمات اضافی به آن افزوده شود. تعداد کودکان، شرایط جسمانی یا روحی کودک، مسافت محل زندگی پرستار تا محل کار، تعداد ساعات مدنظر، خدمات اضافه مانند امور منزل و ... از جمله موارد تاثیرگذار بر تعرفه استخدام پرستار کودک هستند. 


هزینه پرستار کودک

یکی از سوالات رایج والدینی که تصمیم به استخدام پرستار گرفته‌اند این است که هزینه پرستار کودک چقدر است؟ هزینه پرستارهایی که به صورت خصوصی استخدام می‌شوند می‌تواند بسیار متغیر باشد. چرا که در اغلب موارد بین پرستار کودک و والدین بر سر یک قیمت تفاهم می‌شود. اما هزینه پرستار کودک در مجموعه هوم کا برحسب این که کودک سالم است یا بیمار در جدول زیر آمده است:
در واقع این جدول بازه قیمتی پرستار کودک در هوم کا را نشان می دهد.
 

      وضعیت کودک       نوع       از قیمت (ماهانه- تومان)       تا قیمت (ماهانه- تومان)
سالم شبانه روزی ۲،۲۰۰،۰۰۰ ۲،۹۰۰،۰۰۰
سالم روزانه ۱،۹۰۰،۰۰۰ ۲،۵۰۰،۰۰۰
سالم ساعتی ۱۵،۰۰۰ ۲۰،۰۰۰
بیمار شبانه روزی ۲،۴۰۰،۰۰۰ ۳،۰۰۰،۰۰۰
بیمار روزانه ۲،۰۰۰،۰۰۰ ۲،۷۰۰،۰۰۰
بیمار ساعتی ۱۵،۰۰۰ ۲۲،۰۰۰

 

قیمت پرستار بچه به چه فاکتورهایی وابسته است؟

قیمت پرستار بچه به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. سن کودک، وضعیت کودک، زمان نگهداری از کودک و انتظارات سرپرست کودک از مهم‌ترین موارد تاثیرگذار در هزینه پرستار کودک است. با توجه به این که پرستار کودک در بهترین لحظات زندگی کودک او را همراهی می‌کند، هدف مجموعه هوم کا ارائه خدمات باکیفیت با بهترین قیمت است. برای دریافت قیمت دقیق پرستار کودک می توانید با هوم کا تماس بگیرید یا سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان هوم کا با شما تماس بگیرند.


حقوق پرستار بچه زیاد یا کم؟

برخی افراد به اشتباه فکر می‌کنند که حقوق پرستار بچه بسیار زیاد است. اما با توجه به این که تعرفه خدمات پرستاری از کودک در  مجموعه هوم کا توسط نهادهای نظارتی مربوطه بررسی می شود، حقوق پرستار بچه بسیار مناسب است. استخدام پرستار بچه هزینه زیادی ندارد و والدین می‌توانند با خیال راحت از خدمات سلامت و مراقبت کودک بهره مند شوند.

 

حقوق پرستار کودک در منزل به چه عواملی زیادی وابسته است؟

دستمزد پرستار کودک در منزل می‌تواند به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا ماهیانه پرداخت شود. حقوق پرستار کودک با توجه به موارد زیر تعیین می‌شود:

✔ تعداد کودکی که پرستار قرار است از آن‌ها مراقبت کند.

✔ وظایف پرستار در خانه شامل چه مواردی می‌شود؟

✔ میزان تجربه پرستار در نگهداری و مراقبت از کودک چقدر است؟

✔ آیا کودک سالم است یا بیمار؟

✔ ساعات حضور پرستار در منزل چقدر خواهد بود؟

✔ مدرک تحصیلی پرستار کودک چیست؟

پرستار کودک

 
قیمت پرستار کودک به شرایط مورد نظر والدین هم وابسته است

وظایف پرستار کودک با توجه به سن کودک می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال وظایف یک پرستار نوزاد با پرستار یک کودک چهار ساله متفاوت است. یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در نرخ پرستار بچه در منزل مدل همکاری پرستار با والدین خواهد بود. برخی از والدین ممکن است با توجه به شرایط همکاری خود نیاز به یک پرستار شبانه روزی کودک داشته باشند که علاوه بر نگهداری از کودک در انجام امور خانه نیز کمک کند. در حالی که برخی والدین برای بازی کردن و پر کردن اوقات فراغت کودک خود نیاز به پرستار دارند. پس از تعیین نوع همکاری والدین و پرستار، دستمزد پرستار بچه تعیین می‌شود.


قیمت پرستار بچه در منزل در هوم کا چگونه تعیین می شود؟

هزینه پرستار بچه در منزل با توجه به شرایطی که خانواده‌ها برای نگهداری از کودک خود تعیین می‌کنند  می‌تواند متفاوت باشد. ساعات حضور پرستار کودک در منزل از فاکتورهای تاثیر گذار در حقوق پرستار کودک است. یکی دیگر از پارامترهایی که می‌تواند باعث افزایش حقوق پرستار کودک شود این است که والدین بخواهند پرستار کودک بیشتر از زمان توافق شده در قرار داد از کودک آن‌ها مراقبت کنید. میزان سابقه و تجربه پرستار از دیگر مواردی است قیمت پرستار بچه در منزل را مشخص می‌کند.


حقوق پرستار بچه در منزل و ارتباط آن با وظایف پرستار

حقوق پرستار بچه با توجه به وظایفی که والدین برای پرستار در نظر می‌گیرند، تعیین می‌شود. مهم‌ترین وظایف پرستار بچه عبارتند از:

✔ ارتقا سلامت جسمی، روانی و اجتماعی کودک

✔ تحت نظر قرار دادن کودک 

✔ پیشگیری از بروز حوادث و سوانح

✔ شناسایی نیازهای عاطفی کودکان و انجام اقداماتی جهت رفع آن

✔ کمک به کودک در جهت کشف توانمندی‌ها 

✔ تامین نیازهای جسمی و روانی کودک در نبود والدین

✔ رسیدگی به تغدیه کودک

در صورتی که والدین نیاز داشته باشند تا پرستار کودک مسئولیت‌های دیگری را نیز بر عهده بگیرد، حقوق پرستار بچه در منزل افزایش پیدا خواهد کرد.


برای تعیین قیمت پرستار بچه در منزل با هوم کا در تماس باشید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های استخدام پرستار کودک از طریق مجموعه هوم کا این است که قیمت پرستار بچه در منزل مشخص است. والدین در همان ابتدا می‌توانند با مشاهده هزینه و دستمزد پرستار کودک در منزل بصورت روزانه، ساعتی و یا شبانه روزی با رقم واقعی قرار داد ببندند. شما می‌توانید با تماس با مرکز خدمات پرستاری هوم کا از مشاوران مجموعه جهت اطلاع از قیمت پرستار بچه در منزل مشاوره دریافت کنید. هوم کا با توجه به شرایط شما و کودک دلبندتان مراقب و یا پرستار کودک را به منزل شما اعزام خواهد کرد. 


پرستار کودک در منزل می تواند جایگزین مهد کودک باشد.

مهد و مراکز نگهداری از کودک خدمات خود را در جهت کمک به والدین شاغل ارائه می‌دهند. اما بسیاری از والدین به دلایلی مانند محدودیت ساعات نگهداری از کودک، نگرانی از بروز حوادث مختلف، نگرانی از تغذیه نادرست و یا عدم رعایت بهداشت از بردن کودک خود به آن مراکز منصرف می‌شوند. با توجه به این که شرایط در منزل برای نگهداری و مراقبت از کودک مهیا بوده و والدین نگرانی بابت خوراک، بهداشت، خواب و سلامت کودک خود ندارند یکی از بهترین گزینه‌ها استخدام پرستار کودک در منزل است.


پرستاری از کودک در منزل را به هوم کا بسپارید.

امروزه بیشتر کودکان به دلایل مختلفی مانند اشتغال مادران توسط پرستار کودک نگهداری می‌شوند. نظارت دقیق بر چگونگی رشد و تکامل کودک و تامین نیازهای عاطفی از مهم‌ترین وظایف مراقبین کودک است. از این رو یکی از دغدغه‌های والدین پیدا کردن پرستار خوب کودک است. اگر شما نیز برای مراقبت از کودک خود به دنبال پرستار هستید بهتر است به شرکت‌های معتبر مراجعه کنید. زیرا با توجه به این که پرستار ممکن است ساعات زیادی را در منزل با کودک شما تنها باشد، باید از همه لحاظ نسبت به او اطمینان خاطر داشته باشید. تمام پرستاران مجموعه هوم کا پس از عبور از فیلترهای زیادی در این مجموعه مشغول به کار می‌شوند. از این رو شما می‌توانید با آرامش خاطر در ساعاتی که در منزل حضور ندارید کودک خود را به پرستار بسپارید. هدف مجموعه هوم کا ارائه خدمات مراقبت و سلامت کودک در محل با بالاترین کیفیت است. خدمات هوم کا در حوزه کودک شامل خدمات نگهداری از کودک و خدمات مراقبت حرفه ای از کودک اعم از سالم و بیمار توسط متخصصین این حوزه و خدمات توانبخشی کودکان دارای اختلال جسمی و ذهنی است. هرگز فراموش نکنید انتخاب یک پرستار نامناسب می‌تواند خسارات جبران ناپذیری از نظر جسمی و روانی در کودک شما ایجاد کند. 

پرستار کودک

 

فرم استخدام پرستار کودک را پر کنید!

اولین اقدام برای استخدام پرستار کودک دریافت مشاوره از کارشناسان مجموعه هوم کا می‌باشد. اگر از امکان ثبت سفارش رایگان پرستار کودک در سایت هوم کا استفاده کنید جهت ارزیابی نیازهای والدین و پیشنهاد دقیق تر به شما، فرم استخدام پرستار کودک را طی چند سوال کوتاه پر خواهید کرد. ویژگی و مشخصات کودک، تعداد آنها، آدرس محل سکونت، مشخصات تماس و ساعات مورد نیاز از جمله مواردی است که در این فرم ها درج می شود و بهتر است مواردی که نیاز دارید را در قسمت توضیحات تکمیلی بنویسید. به این ترتیب کارشناسان پس از بررسی‌های لازم در اسرع وقت مناسب ترین پرستار بر اساس این موارد را انتخاب و به والدین معرفی می کنند. 


قرارداد پرستار کودک در منزل 

پس از معرفی پرستار مناسب به والدین فرآیند مصاحبه انجام شده و پس از تایید و توافق طرفین پرستار مورد نظر انتخاب می‌شود. قبل از شروع به کار پرستار باید قرارداد پیشنهادی بین پرستار، والدین و مجموعه منعقد شود. قرارداد بایستی در سه نسخه تهیه و به امضای طرفین رسیده باشد. برخی از مواردی که در قرارداد پرستار کودک در منزل هوم کا وجود دارد شامل موارد زیر است:

✔ مشخصات طرفین

✔ قیمت قرارداد و اضافه کاری

✔ ;مشخص کردن وظایف پرستار کودک

✔ مشخص کردن درخواست های ویژه سرپرست

✔ مدت قرار داد

✔ تعهدات سرپرست کودک، پرستار کودک و ضامن قرارداد که هوم کا می باشد.

✔ شرایط فسخ قرارداد

✔ سایر شروط قرارداد

نظرات

شما هم می‌توانید درمورد این خدمت نظر دهید.

برای ثبت نظر کافیست ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

افزودن نظر


سوالات متداول

قیمت خدمات مراقبت و پرستاری در هوم کا چگونه تعیین می شود؟
کارشناسان هوم کا پس از دریافت نیازهای دقیق متقاضی بر اساس تعرفه های موجود، بازه قیمتی و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام می کنند. این بازه قیمتی بسته به نیازهای مشتری متغیر است و لازم است تا کارشناسان به طور دقیق نیازهای متقاضی و شرایط سالمند، کودک و یا بیمار را بدانند. بدین منظور متقاضیان می توانند از مشاوره رایگان کارشناسان هوم کا استفاده کنند.
هوم کا چگونه افراد متخصص در مراقبت و پرستاری را جذب می کند؟